Županija

Županijski SDP-ovci reagirali na izjave srpske ministrice: Još nismo zaboravili prijetnje i strahote iz prošlosti, zahtijevamo ispriku građanima Dubrovnika!

dubrovackidnevnik.hr

08.03.2019.

12:00:40

foto: Goran Mratinović

Klub vijećnika SDP-a Dubrovačko-neretvanske županije uputio je priopćenje koje objavljujemo u cijelosti. 

Kako smo mogli pročitati iz medija ministrica RS Srebrenka Gojić dala je sebi za pravo da građanima Dubrovnika i ove županije nesmotreno šalje prijeteće poruke o odlaganju radioaktivnog otpada iznad Dubrovnika, što je očito rezultat njene vlastite nemogućnosti rješavanja problema sa tijelima RH.

Razočarani što se institucije i oni koji su trenutno na vlasti ponašaju kao da njezinu izjavu nisu čuli, Klub vijećnika SDP DNŽ  osuđuje ovakav način komunikacije jer ovaj prostor i njegovi žitelji još nisu zaboravili prijetnje i strahote iz prošlosti. Zahtijevamo vašu ispriku građanima Dubrovnika, kao i svim onima koji su se osjetili povrijeđeni i ugroženi sa obje strane granice.

Klub vijećnika SDP-a Dubrovačko-neretvanske županije

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest