Najave

NEMA BRIGE! Voda u Orašcu ponovno za piće

dubrovackidnevnik.hr

21.09.2016.

09:00:20

foto: IB

Iz Vodovoda Dubrovnik uputili su obavijest koju objavljujemo u cijelosti. 

Mutnoća vode u vodoopskrbnoj mreži Orašca odgovara Zakonu o vodi za ljudsku potrošnju (NN 56/13) pa se voda može koristiti za piće.

Kontrola i dezinfekcija se obavljaju redovito.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest