Iz Vodovoda Dubrovnik uputili su obavijest koju objavljujemo u cijelosti.
Mutnoća vode u vodoopskrbnoj mreži Orašca odgovara Zakonu o vodi za ljudsku potrošnju (NN 56/13) pa se voda može koristiti za piće.
Kontrola i dezinfekcija se obavljaju redovito.