Najave

Koncert Dubrovačkog simfonijskog orkestra u utorak

dubrovackidnevnik.hr

03.06.2013.

11:31:19

foto: DSO

Dubrovački simfonijski orkestar najavljuje koncert u utorak, 4. lipnja u atriju Kneževa dvora , s početkom u 21 sat.

Orkestrom će ravnati dirigent Mladen Tarbuk, a na programu je izvedba „Muzika na vodi“ Georga Fridericha Händela, njemačko-engleskog baroknog skladatelja. Dubrovački simfonijski orkestar će prvi put izvesti Händelovo orkestralno djelo u cijelosti.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest