Župan dubrovačko-neretvanski Blaž Pezo je nakon svečane sjednice Županijske skupštine govorio o stanju s projektom brze ceste
"Kao što znate, s tom pričom smo na početku. Ono što smo napravili u proteklih godinu dana jest da smo pokrenuli razgovore i s Hrvatskim cestama i s našim općinama i gradovima i da sad na neki način otvoreno razgovaramo. Siguran sam da ćemo u kratkom vremenu definirati i trasu, a to je nultna, polazišna točka, kako bi došli u konačnici do realizaciju više godina iščekivanog projekta", kazao je Pezo.