Županija

VRIJEME JE DA SE NEŠTO PODUZME! U Župi krupni otpad ugrožava sigurnost prometa (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

12.05.2016.

10:30:30

Opis slike
foto: Čitatelj
Opis slike
foto: Čitatelj
Opis slike
foto: Čitatelj
Opis slike
foto: Čitatelj
Opis slike
foto: Čitatelj

Krupni otpad postao je jedan od najvećih problema u Dubrovniku i okolnim mjestima.

Zabrinuti čitatelj poslao je fotografije otpada u Župi dubrovačkoj iza stare osnovne škole na Kantulama.

'Iako je odlaganje krupnog otpada zadnji ponedjeljak i utorak u mjesecu, hrpa postaje sve veća i veća i jedva auti prolaze putem!', napisao je ogorčeni čitatelj. 

Vrijeme je da odgovorne službe reagiraju i ne dopuštaju da se krupni otpad skuplja i ugrožava promet.

Grad Dubrovnik objavio je i obrazac na koji se može prijaviti svaki komunali nered i nepropisno odlaganje krupnog otpada.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest