Županija

USKORO SMO MIRNI? Nema novih slučajeva zaraze koronom, jedna osoba još u dubrovačkoj bolnici

dubrovackidnevnik.hr

11.06.2020.

13:15:15

foto: Goran Mratinović

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji nema novih slučajeva zaraze koronavirusom, a među preostalim uzorcima od ponedjeljka i utorka nema novih pozitivnih.

 Jučer je poslano sedam uzorka na analizu i svi su u obradi.

Od početka pandemije na analizu u Zagreb je poslano 3255 uzoraka. 

U dubrovačkoj Općoj bolnici je hospitalizirana jedna osoba pozitivna na koronavirus.

U samoizolaciji na području naše županije nema niti jedna osoba. Od početka pandemije utvrđeno je ukupno 36 slučaja kršenja samoizolacije. 

Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih propisanih mjera od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH, stoji u priopćenju Stožera civilne zaštite Dubrovačko-neretvanske županije. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest