Poslije svečane sjednice Skupštine Dubrovačko-neretvanske županije, u Hotelu Excelsior upriličen je tradicionalni domjenak povodom Dana Dubrovačko-neretvanske županije i i blagdana sv. Leopolda Bogdana Mandića.
Prvi put domaćin je bio župan Blaž Pezo, koji još uvijek nije napunio godinu mandata.
Okupile su se osobe iz političkog, kulturnog i javnog života, uključujući i premijera Andreja Plenkovića.