Županija

Poslije svečane sjednice Skupštine Dubrovačko-neretvanske županije, u Hotelu Excelsior upriličen je tradicionalni domjenak povodom Dana Dubrovačko-neretvanske županije i i blagdana sv. Leopolda Bogdana Mandića.

Prvi put domaćin je bio župan Blaž Pezo, koji još uvijek nije napunio godinu mandata.

Okupile su se osobe iz političkog, kulturnog i javnog života, uključujući i premijera Andreja Plenkovića. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest