Županija

Preporuka Županije za nastavu: Od ponedjeljka se vratite u školske klupe

dubrovackidnevnik.hr

05.11.2021.

10:00:25

foto: Goran Mratinović

Nakon što se 4. i 5. studenog 2021. godine nastava u svim osnovnim i srednjim školama na području Dubrovačko-neretvanske županije održavala online, odnosno po modelu C, preporuka Dubrovačko-neretvanske županije kao osnivača škola jest da se u ponedjeljak 8. studenog 2021. svi učenici vrate u školske klupe i nastave pohađati nastavu po modelu A.

Međutim, ukoliko ravnatelji škola, u suradnji s dežurnim epidemiologom i lokalnim stožerom civilne zaštite, a sukladno Modelima i preporukama za rad u uvjetima povezanim s bolesti COVID-19 koje je donijelo Ministarstvo znanosti i obrazovanja, kao i temeljem praćenja epidemioloških podataka i razvoja epidemiološke situacije na terenu zaključe kako isto nije moguće, nastava će se održavati po modelu B ili C, ovisno o svakoj pojedinoj školi, stoji u priopćenju Županije. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest