Županija

Načelnik Lasić sa suradnicima položio vijenac i zapalio svijeću kod spomenika Konavoska mati

dubrovackidnevnik.hr

06.10.2018.

21:05:20

foto: Općina Konavle

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić, zamjenik Ivo Radonić, predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović sa suradnicima položili su večeras vijenac i zapalili svijeće na spomeniku “Konavoska mati” u Čilipima povodom Dana neovisnosti Republike Hrvatske.

Hrvatska u ponedjeljak slavi Dan neovisnosti u spomen na povijesnu sjednicu Sabora na kojoj su na taj dan 1991. godine raskinute sve državotvorne veze sa tadašnjom SFRJ.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest