Županija

POTPISAN UGOVOR! Kreće obnova zgrade Zavoda za hitnu medicinu Dubrovačko-neretvanske županije

dubrovackidnevnik.hr

04.07.2024.

12:30:30

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

U palači Ranjina danas je upriličeno potpisivanje ugovora s izvođačem radova na projektu obnove zgrade Zavoda za hitnu medicinu u Dubrovniku.

Ugovor su, u nazočnosti župana Nikole Dobroslavića, potpisali ravnatelj Zavoda Luka Lulić i predstavnik tvrtke Alfaplan Mato Butjer.

Projekt obnove i uređenja nvavedene zgrade obuhvaća građevinske radove hidroizolacije, postavljanje AB ploča, sanaciju fasade i ličilačke radove.

Vrijednost ove investicije iznosi 250 tisuća eura, a financira se iz decentraliziranih sredstava i proračuna Dubrovačko-neretvanske županije.

Današnjem potpisivanju ugovora nazočili su i pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, obitelj i branitelje Đurđica Popović i zamjenik pročelnice Upravnog odjela za poslove Župana i Županijske skupštine Maro Hađija.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest