Županija

OD PONOĆA NA SNAZI U Libertasov autobus nema bez maske, iz BIH, Srbije i Makedonije moraju u izlolaciju!

dubrovackidnevnik.hr

24.06.2020.

14:20:00

foto: Grgo Jelavic/PIXSELL

Nacionalni stožer civilne zaštite donio je dvije nove odluke, čija primjena počinje od ponoć. Prva odluka se odnosi na izmjenu u javnom prometu po kojoj vozači i ostali zaposlenici i putnici moraju obavezno koristiti medicinske maske te se pridržavati općih mjera.

Svi iz BiH i Srbije moraju u samoizolaciju

Drugom odlukom utvrđuje se poseban režim ulaska u RH za osobe iz BiH, Kosova, Srbije i Sjeverne Makedonije. Te osobe će biti dužne boraviti u samoizolaciji 14 dana. Obveza se ne primjenjuje na one koji tranzitiraju kroz navedene zemlje. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest