Ponovno su objavljeni najbolji liječnici na portalu najdoktor.com, jedanaestu godinu zaredom.
Liječnici su podijeljeni u dvije kategorije - najdoktori medicine i najdoktori stomatologije.
Kriteriji za izbor su bili - ukupan broj komentara, odnosno omjer pozitivnih i negativnih komentara i kao njihova kvaliteta.
Među najboljim ginekolozima našao se Mislav Bender. U obiteljskoj medicini izabrani su Mario Čurlin i Dragana Adžović-Andrić. U najbolje plastične kirurge uvršten je Robert Selmani.
Najbolja stomatologica u našoj županiji je Diana Vuić-Puljizević iz Konavala.