Županija

'NE MOŽE SE OSTAT' OD SMRADA!' Zapalilo se odlagalište u BiH, Imotica se guši u dimu (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

04.08.2016.

14:45:40

foto: DD

Stanovnici Imotice požalili su se redakciji Dubrovačkog dnevnika na dim i nesnosan smrad koji se širi njihovim selom zbog požara odlagališta u BiH, udaljenog 700-tinjak metara od njihovih kuća. 

Prema njihovim riječima, 'od smrada se ne može ostati'. Kako navode, riječ je o odlagalištu na koje se dovozi otpad i s Pelješca, što nije legalno. Za sada se nadaju kako će se požar na odlagalištu uskoro ugasiti, kako bi nestao smrad, ali i kako će se pronaći trajno rješenje kako se ovo više ne bi ponovilo. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest