Županija

Načelnik Božo Lasić, zajedno s zamjenikom načelnika Ivom Radonićem i voditeljicom odsjeka za društvene djelatnosti Lucijom Arbulić, primio je danas najbolje učenike OŠ Cavtat i Gruda.

Ravnateljice škola, Katarina Rina Kukuljica i Zdenka Pivčić, su načelnika upoznale s uspjesima koje su njihovi učenici ostvarili na različitim školskim županijskim i državnim natjecanjima, a načelnik Lasić je pohvalio sve učenike ujedno im podijelivši i prigodne nagrade.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest