Županija

Crveni križ Dubrovnik organizirao je još jednu akciju darivanju, 53. po redu. 

Ovaj put akcija se održala u Zračnoj luci Ruđera Boškovića.

Tko se sve odazvao pogledajte u fotogaleriji. 

Sljedeća akcija darivanja krvi održat će se u četvrtak, 18. rujna na Odjelu transfuzije u OB Dubrovnik od 8 do 12 sati.

"Ne moraš nositi plašt da bi bio heroj. Ponekad je dovoljno samo pružiti ruku i dati krv", poručili su iz Crvenog križa Dubrovnik. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest