Županija

Drugi tjedan manifestacije Festa 2025 Dubrovnik donio je Festu od vina koja se održala u restoranu Mimoza. 

Organizirana je u suradnji s udrugom Deša, Turističkom i ugostiteljskom školom Dubrovnik i TZ grada Dubrovnika, a donijela je tradicionalna jela i vina za svetog Vlaha. 

"Danas imamo mljetske i žrnovske šporke makarule. Od školjkara Matkovića iz malog Stona smo dobili kamenice. Mentori i učenici iz TUŠ su ovdje imali zapravo praksu. Od vinara je tu Dubravko Vukas sa svojim pjenušcima i plavcem malim, a iz Konavala OPG Letunić s malvasijom, roseom i malim plavcem. Ovo je tradicija više od 20 godina i sada radimo uz stručnu zajednicu", objasnio je predsjednik udruge Slobodan Vlašić. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest