Županija

Emotivan oproštaj u Zračnoj luci Ruđera Boškovića: Maja nakon 42 godine otišla u zasluženu mirovinu

dubrovackidnevnik.hr

06.05.2026.

14:05:20

foto: Zračna luka Ruđera Boškovića

Zračna luka Ruđera Boškovića ispratila je u mirovinu dugogodišnju djelatnicu. Od nje su se lijepim riječima oprostili na službenim stranicama 

Njihovu objavu prenosimo u cijelosti:

"Velike 42 godine predanosti, rada i osmijeha! Danas smo našu Maju ispratili u zasluženu mirovinu. 

Hvala na svim godinama truda, profesionalnosti i uspomena koje ste ostavili u Zračnoj luci Ruđer Bošković. Za Vas su vrata Zračne luke i Business Loungea uvijek otvorena."

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest