Županija

DOBRO STOJIMO! Nema novih slučajeva korone u županiji, samo jedna osoba hospitalizirana

dubrovackidnevnik.hr

27.07.2020.

12:50:10

foto: Lucija Komaić

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata nije zabilježen nijedan novi slučaj zaraze koronavirusom.

Hospitalizirana je jedna osoba u OB Dubrovnik. Od početka pandemije na analizu je poslano 5742 uzorka.

U samoizolaciji se nalazi 185 osoba, a u posljednja 24 sata utvrđeno je jedno kršenje mjere samoizolacije. Od početka pandemije utvrđeno je ukupno 47 slučaja kršenja samoizolacije.

Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih propisanih mjera od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest