Županija

Vlasnik auto-elektro servisa 'Prkoča' Pavo Prkoča kupio je prije tri godine starog Mercedesa koji je dugo ležao u garaži u Konavlima i od njega učinio pravog ljepotana. Ovaj zaljubljenik u stara vozila uložio je svoje vrijeme i veliki trud, a stari Mercedes sad je prava atrakcija u susjedstvu i to će zasigurno biti i uskoro na dubrovačkim ulicama. Više pogledajte u videoprilogu. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest