Politika

Birališta u cijeloj Hrvatskoj, pa tako i u Dubrovniku, otvorena su jutro u 7.00 sati, a na glasanje su izašli i dubrovački kandidati za Sabor Mato Franković i Olga Muratti. 

Franković je glasao u Mokošici, a Muratti u Osnovnoj školi Marina Držića na Ilijinoj glavici. Što su kazali nakon što su svoj glasački listić ubacili u kutiju, pogledajte u videozapisu. 

Video: Goran Mratinović 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest