Birališta u cijeloj Hrvatskoj, pa tako i u Dubrovniku, otvorena su jutro u 7.00 sati, a na glasanje su izašli i dubrovački kandidati za Sabor Mato Franković i Olga Muratti.
Franković je glasao u Mokošici, a Muratti u Osnovnoj školi Marina Držića na Ilijinoj glavici. Što su kazali nakon što su svoj glasački listić ubacili u kutiju, pogledajte u videozapisu.
Video: Goran Mratinović