Politika

FRANKOVIĆ U NOVOM SPOTU 'Čast je osigurati čistu pitku vodu 365 dana u godini' (VIDEO)

dubrovackidnevnik.hr

13.05.2021.

09:15:20

Gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković, koji se kao kandidat HDZ-a natječe za novi mandat, objavio je novi spot i to na temu opskrbe vodom.

"Realizacijom dugo iščekivanog projekta pročistača vode u Komolcu omogućili smo čistu i pitku vodu 365 dana u godini. Započeli smo povijesno ulaganje u vodoopskrbu i odvodnju vrijedno 880 milijuna kuna. Proveli smo cjelovitu sanaciju kanala mješovite odvodnje u povijesnoj jezgri, a Dubrovnik će 2023. godine imati moderan uređaj za obradu fekalnih voda Petka i više nikad nećemo imati problem onečišćenja na dubrovačkim plažama.

Čast je osigurati čistu pitku vodu 365 dana u godini!" - napisao je Franković uz video.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest