Županija

Županija bilježi 33 nova slučaja zaraze koronavirusom, samo jedna osoba je u bolnici

dubrovackidnevnik.hr

28.11.2022.

12:15:40

foto: Goran Mratinović / DD

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u proteklom tjednu zabilježena su 33 nova slučaja zaraze koronavirusom.

Radi se o 13 osoba iz Konavala, osam iz Dubrovnika i Metkovića te četiri iz Župe dubrovačke.

Oporavile su se 43 osobe: 19 iz Dubrovnika, deset iz Metkovića, sedam iz Konavala, dvije iz Opuzena, Vele Luke i Župe dubrovačke te jedna iz Kule Norinske. 

U proteklom tjednu obrađeno je 279 uzoraka, a od početka pandemije analizirano je ukupno 267 591 uzorak.

U OB Dubrovnik trenutačno je hospitalizirana jedna osoba pozitivna na koronavirus.

Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih mjera propisanih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest