Županija

ZA SVAKU POHVALU Ambulanta u Orebiću dobila vrijedan poklon

dubrovackidnevnik.hr

01.02.2017.

15:05:30

foto: bestofcroatia.eu

Liga protiv raka Korčula-Pelješac-Lastovo-Mljet donirala je vrijedan ultrazvučni aparat ambulanti Orebić. 

Svečana primopredaja aparata upriličit će se u subotu, 4. veljače u 11 sati u prostorijama ambulante, a ugovor o donaciji potpisat će predsjednik Lige Niko Violić, dipl. oec. i ravnatelj Doma zdravlja Korčula Sebastian Fabris, dr. med.

Radi se o novom ultrazvučnom aparatu, sa četiri sonde, a njegova vrijednost je oko 297.500,00 kuna. Novac je prikupljan tijekom prošle godine prodajom kolača, pršurata i rukotvorina aktivistica u prigodi Uskrsa, Božića i drugih proslava. Za ovu vrijednu donaciju sredstva su poklonili i članovi  Lige protiv raka, njihovi sugrađani, banke, Turistička zajednica, jedinice lokalne samouprave i brojne tvrtke.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest