Županija

Župan dubrovačko-neretvanski Nikola Dobroslavić i župan vukovarsko-srijemski Božo Galić podijelili su pet tona jabuka udrugama i ustanovama s područja Dubrovačko-neretvanske županije. 

Jabuke su stigle kao znak prijateljstva iz Vukovarsko-srijemske županije, a podijeljene su ustanovama koje skrbe o najosjetljivijim skupinama našeg društva.

Ovom pošiljkom jabuka s lokalnih OPG-ova naša najistočnija županija uzvraća poklon od deset tona mandarina koje su prethodno stigle u Vukovar, a koje Dubrovačko-neretvanska županija tradicionalno poklanja od 2010. godine.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest