Županija

Uspješno provedeno drugo organizirano cijepljenje na Grudi, cjepivo primilo 510 osoba! (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

15.05.2021.

20:15:55

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Na drugom organiziranom cijepljenju u Konavlima, u subotu je u sportskoj dvorani na Grudi cjepivo primilo 510 osoba. I drugo cijepljenje je tako provedeno uspješno u suradnji s Domom zdravlja Dubrovnik, a svoje zadovoljstvo organizacijom istaknuo je i načelnik Božo Lasić.

On se ponovno zahvalio svim liječnicama opće prakse iz Konavala kao i svim djelatnicama i djelatnicima Doma zdravlja Dubrovnik na čelu s ravnateljem Brankom Bazdanom, kao i svim Konavljanima koji su se odazvali.
”Veseli me neizmjerno da su naši ljudi ozbiljno shvatili potrebu cijepljenja, kako prije sedam dana tako i danas. To je značajno tim više jer smo prema podacima ZZJZ DNŽ među rijetkim područjima koje se trenutno nalaze u zelenoj zoni”, rekao je načelnik Lasić.
U Konavlima je do sad cijepljeno više od 2500 naših sumještana.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest