Županija

TUŽNO SJEĆANJE Na Strinčjeri i u Komolcu položeni vijenci za 14 poginulih branitelja

dubrovackidnevnik.hr

12.11.2019.

20:50:45

Predstavnici Dubrovačko-neretvanske županije danas su kod spomen obilježja u Komolcu i na Strinčjeri položili vijence i zapalili svijeće u spomen na 14 hrvatskih branitelja koji su svoje živote izgubili u obrani Dubrovnika 1991. godine.

U sjećanje na smrtno stradale branitelje vijence su danas položili i svijeće zapalili njihovi suborci te predstavnici obitelji poginulih i udruga proizašlih iz Domovinskog rata, Grada Dubrovnika i Policijske uprave dubrovačko-neretvanske, izvijestili su iz Županije. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest