Županija

Sutra se otvara Stonska obilaznica, premijer i brojni uzvanici stižu na krajnji jug

dubrovackidnevnik.hr

18.04.2023.

12:45:05

foto: Matko Begovic/PIXSELL

Predsjednik Vlade Andrej Plenković sudjelovat će na svečanosti otvorenja Stonske obilaznice, u srijedu, 19. travnja 2023., u 14.30 sati, u Centru za kontrolu i upravljanje prometom Zaradeže, javili su iz Vlade RH.

Uz predsjednika Vlade bit će potpredsjednik Vlade i ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković, potpredsjednik Vlade i ministar prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine Branko Bačić, ministrica poljoprivrede Marija Vučković, ministar regionalnoga razvoja i fondova Europske unije Šime Erlić te ministrica kulture i medija Nina Obuljen Koržinek. 

Uoči svečanosti otvorenja na mostu Ston održat će se kratka prezentacija projekta.  

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest