Županija

Stvorili oporbeni blok

dubrovackidnevnik.hr

21.01.2013.

22:36:18

Na konferenciji za medije HSS i HSP Općine Slivno objavili su da je stvorena koalicijska platforma između ovih dviju stranka za predstojeće lokalne izbore.

U Općini Slivno je stvorena koalicijska platforma za predstojeće lokalne izbore između HSS-a i HSP-a. Naglasili su da nisu potpisani nikakvi koalicijski ugovori te da je ovaj "oporbeni blok" otvoren i drugim opcijama kao i kvalitetnim nezavisnim pojedincima i grupacijama.

Kao razlog stvaranja "oporbenog bloka" navode nezadovoljstvo radom vladajuće većine (HDZ) i niz prljavština u radu aktualnog vodstva.

Također su istaknuli da ovaj savez nije borba za politički opstanka, već im je cilj pobjediti i preuzeti vođenje Općine Slivno na predstojećim izborima.

Iako su na zadnje izbore išli odvojeno, HSS i HSP vjeruju da će ovim novim "oporbenim blokom" pobijediti vladajući HDZ, za koji smatraju da je pobijedio na izborima samo zbog oporbene razdjeljenosti.

 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest