Županija

PROJEKT IDE DALJE Dobroslavić: Obnovljena je lokacijska dozvola za autocestu do Osojnika!

dubrovackidnevnik.hr

27.10.2023.

18:40:40

foto: Goran Mratinović

Danas je u Gradu Branko Bačić objavio da je obnovljena lokacijska dozvola za dionicu autoceste do Osojnika, objavio je na društvenim mrežama župan Nikola Dobroslavić.  

"Prva javna nabava ide već u studenom. Time se ostvaruje i naš posljednji strateški prioritet, nakon statusa regije, Pelješkog mosta, sad i autocesta s brzim cestama. To nam treba za kvalitetu življenja, uspješno gospodarstvo i sigurnost na krajnjem jugu. Što obećavamo to i ostvarujemo!", objavio je Dobroslavić. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest