Županija

Predstavnici Županije uz ministricu Vučković odali počast na Osojniku poginulim braniteljima iz Neretve

dubrovackidnevnik.hr

12.08.2019.

13:45:00

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Predstavnici Dubrovačko-neretvanske županije položili su danas vijenac i zapalili svijeću na spomen obilježju na Osojniku na 24. obljetnicu pogibije neretvanskih branitelja Stipe Štrbića, Albina Ostia, Siniše Musulina i Ivice Petrovića, izvijestili su iz Dubrovačko-neretvanske županije. 

Uz pročelnicu UO za poslove Župana i Županijske skupštine Nikolinu Kraljević sa suradnicima počast je odala i ministrica poljoprivrede Marija Vučković.

Počast palim herojima odali su i iz Grada Ploča, kao i predstavnici udruga proizašlih iz Domovinskog rata s područja Neretve, a u organizaciji Udruge branitelja Grada Ploča.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest