Županija

PRETRAŽUJE SE KOPNO I MORE Nema traga nestaloj Slovenki na području Nacionalnog parka Mljet

dubrovackidnevnik.hr

26.06.2019.

16:10:00

foto: Olja Ljubišić

Državljanka Slovenije nestala je tijekom utorka poslijepodne u Nacionalnom parku Mljet.

Potraga je trajala tijekom utorka pa sve do ranih jutarnjih sati, a da se nastavila i danas potvrdio nam je pročelnik dubrovačkog HGSS-a Marijo Begić.

- Na žalost, nemamo nikakvih rezultata, ali ne posustajemo. Na terenu je 12 pripadnika HGSS-a uz vatrogasce, rendžere NP Mljet, dva pasa i dron koji pretražuju i kopno i more. Ona je oko 13 sati šetala sa suprugom planinarskim stazama od kada joj se gubi trag na području Velikog i Malog jezera koje također pretražujemo - kazao je Begić dodavši kako Slovenka ima 60 godina te nema zdravstvenih problema.

A.Č.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest