Županija

PAZITE SE ODRONA! Kamenje na magistrali, veliki pao pokraj Orašca (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

17.09.2016.

10:25:20

foto: Radarska kontrola Dubrovnik i okolica, Facebook

Članovi Facebook grupe Radarska kontrola Dubrovnik i okolica javljaju kako su duž magistrale viđeni veći odroni.

Tako upozoravaju kako odrona ima oko Bistrine, a veliki je kamen pao i na predjelu između Orašca i Trstenog. Kamen se trenutno otklanja, a vozači bi svakako trebali biti na pojačanom oprezu.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest