Članovi Facebook grupe Radarska kontrola Dubrovnik i okolica javljaju kako su duž magistrale viđeni veći odroni.
Tako upozoravaju kako odrona ima oko Bistrine, a veliki je kamen pao i na predjelu između Orašca i Trstenog. Kamen se trenutno otklanja, a vozači bi svakako trebali biti na pojačanom oprezu.