Županija

Održano je predavanje: „Sveti Leopold Bogdan Mandić i kult Gospe Lurdske“

dubrovackidnevnik.hr

11.05.2013.

10:40:28

Opis slike
Opis slike

U sklopu proslave Dana Dubrovačko-neretvanske županije i blagdana sv. Leopolda Bogdana Mandića u dvorani pape Ivana Pavla II, u samostanu sv. Klare održano je predavanje na temu: „Sveti Leopold Bogdan Mandić i kult Gospe Lurdske“. Predavanje je održao dr.sc. Vinicije B. Lupis, a program je vodio Mato Tomljanović.

Predavanju su nazočili brojni zainteresirani za život i djelo zaštitnika Dubrovačko-neretvanske županije sv. Leopolda Bogdana Mandića.

U prigodnom programu nastupila je klapa Oštro iz Konavala.

 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest