Županija

Premijer Li Kequiang te ostali visoki kineski dužnosnici sletjeli su danas poslijepodne u Zračnu luku Dubrovnik uoči velikog i izuzetno značajnog summita Kina 16+1 koji se ove godine održava u Dubrovniku. 

Kineske dužnosnike dočekali su dubrovački gradonačelnik Mato Franković i župan dubrovačko-neretvanski Nikola Dobroslavić. Međutim, ono što je također zanimljivo jest činjenica kako su dužnosnici stigli kineskim predsjedničkim zrakoplovom Boeing 747-800 što je ujedno i najveći zrakoplov koji je sletio u Čilipe!

Mjere sigurnosti su na razini, snajperisti su na tornjevima i ništa se ne prepušta slučaju. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest