Politika

JAMBO OPALIO PO MOSTU: 'Dali smo potpise HDZ-u jer Plenkovića ucjenjuju sekte i marginalni igrači!'

Ivona Butjer Mratinović

21.09.2016.

08:10:40

foto: Ivo Čagalj/PIXSELL

HSS-ovac Stipo Gabrić Jambo za Dubrovački dnevnik je prokomentirao odluku HSS-a da bezuvjetno da svoje potpise HDZ-u. 

'Imali smo Predsjedništvo na kojem se našlo 7,8 točaka, a jedna od njh je bila podrška budućem premijeru, mandataru bez ikakvih rezervi. Ne tražimo ništa,' izjavio je Stipo Gabrić Jambo, ali i obrazložio zašto su dali svoju podršku HDZ-u.

'Uočili smo jedan dio ljudi koji ponavljaju isti scenarij kao od studenog prošle godine kad je HDZ bio ucjenjivan. Donijeli smo jednoglasnu odluku i mislim da je ispravna jer mi volimo Hrvatsku i želimo da ona bude stabilna, da ljudi dobro žive u Dubrovniku, Dolini Neretve, i u ostatku Hrvatske, a ne da idu konobariti u Irsku, Njemačku, Norvešku i druge zemlje. Da bi Plenković bio dobar premijer i da bi imao stabilnu Vladu, onda treba imati veliku podršku jer smo svjedoci da su gospodina Plenkovića i HDZ neki marginalni igrači, neke sekte počeli ucjenjivati,' pojasnio je Jambo.

Na pitanje o kojim se ljudima radi, premda je jasno kako misli na Most, Jambo je isto spremno potvrdio.  

'Ponavlja se potpuno isti scenarij s kraja prošle godine od strane Mosta. Zato je HSS Plenkoviću dao podršku bez ikakvih uvjeta,' naglasio je Jambo. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest