Hrvatska



U prepunoj crkvi sv. Blaža u Zagrebu proslavljena je Festa sv. Vlaha. 

Među vjernicima na svetoj misi bile su brojne Dubrovkinje i Dubrovčani kojima se pridružio i predsjednik Vlade Andrej Plenković, dubrovački zet.

Festanjuli ovogodišnje Feste u Zagrebu su sudac Ivica Veselić i odvjetnik Toni Orest Drašković, a župnik preč. Borna Puškarić. Nacionalna operna prvakinja Hrvatskog narodnog kazališta Dubravka Šeparović Mušović na Kandeloru je izvela Himnu sv. Vlaha.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest