Jedna Dubrovkinja na društvenim mrežama podijelila je negativno iskustvo s korisničkom službom od tvrtke Ikea. Njezinu objavu prenosimo u cijelosti:
"Evo kako IKEA Hrvatska komunicira s kupcima kad misli da nitko ne gleda!
Ukratko: kupim set plastičnih posuda od 9 eura, ručice otpadnu pri prvom otvaranju ambalaže (tvornička greška). Budući da živim u Dubrovniku, a IKEA je ovdje zatvorila dostavni centar, njihova genijalna podrška traži da OSOBNO donesem posude na procjenu u Zagreb (600 km u jednom smjeru!).
Nakon tjedan dana natezanja i dokazivanja da je putovanje u Zagreb zbog 9 eura apsurd, javim im se u Inboks. I što dobijem? Agent mi greškom šalje internu poruku koju tipka kolegama dok me ismijava: "ne da se ona ali ni ja, uh što sam još i fin". Nakon toga samo zalijepi generički tekst.
Draga IKEA, "fina" podrška vam je upravo zaradila službenu prijavu Državnom inspektoratu RH (DIRH) za nepoštenu poslovnu praksu, a ovaj screenshot ide javno da moji prijatelji vide s kakvim se "profesionalcima" imamo posla.
Nije stvar u 9 eura, stvar je u tome da ne dopuštam da me itko pravi budalom za moj vlastiti novac. Dijelite dalje da ekipa vidi IKEA "ljubaznost"!", poručila je.
