Nakon što je dubrovački gradonačelnik zaprijetio ugostiteljima kako će ostati bez javnih površina ne prestanu li ostavljati kartone na odlagalištima otpada u za to nepredviđeno vrijeme, jutros nema nepropisno odloženih kartona.
Franković je jutros objavio slike iz Grada na kojima je vidljivo kako su odlagališta uredna i nema nepropisno odloženih kartona, pa je zahvalio ugostiteljima što su ga poslušali.
"Nedjeljno jutro u Gradu bez kartona. Hvala dubrovačkim ugostiteljima. Kada smo partneri i zajedno brinemo o našem Gradu, nitko nas ni u čemu ne može nadvisiti. Hvala vam", objavio je.