Grad

Ugostitelji su ozbiljno shvatili Frankovićevu prijetnju, jutros nema kartona po Gradu

dubrovackidnevnik.hr

28.06.2026.

09:05:05

Nakon što je dubrovački gradonačelnik zaprijetio ugostiteljima kako će ostati bez javnih površina ne prestanu li ostavljati kartone na odlagalištima otpada u za to nepredviđeno vrijeme, jutros nema nepropisno odloženih kartona. 

Franković je jutros objavio slike iz Grada na kojima je vidljivo kako su odlagališta uredna i nema nepropisno odloženih kartona, pa je zahvalio ugostiteljima što su ga poslušali. 

"Nedjeljno jutro u Gradu bez kartona. Hvala dubrovačkim ugostiteljima. Kada smo partneri i zajedno brinemo o našem Gradu, nitko nas ni u čemu ne može nadvisiti. Hvala vam", objavio je. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest