Grad

SRAMOTA NASRED UVALE Je li riječ o šali ili samo bahaćenju? (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

09.09.2016.

16:35:10

Opis slike
foto: Čitateljica
Opis slike
foto: Čitateljica
Opis slike
foto: Čitateljica

Na sredini šetnice u Uvali Lapad danas popodne je postavljena ploča za oglašavanje izleta. 

Navedena ploča smeta prolaznicima jer se nalazi točno na sredini puta kuda stalno prolaze domaći i strani. Frustrirana čitateljica poslala je fotografije uz koje je napisala kako je ovakvo postupanje sramota. 

Nije poznato je li je netko u šali pomaknuo tamo gdje joj nije mjesto, ili se pokušava na sve način na kraju sezone 'uloviti' turiste za izlete. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest