Potpuno obnaženi muškarac u ranim jutarnjim satima je viđen u Gradu.
Bez ikakve odjeće na sebi, učinio je đir po Gradu. Kasnije je viđen i na Pilama gdje se odlučio rasfreškati i piti vodu s fontane.
Nije jasno radi li se ovdje o okladi, zafrkanciji, kopiranju legendarne scene 'Walk of Shame' iz Igre prijestolja koja se snimala u Dubrovniku ili je ovom muškarcu samo bilo jako vruće. No, jasno je kako se radi o potpunom nepoštivanju Grada i njegovih građana jer ovakvo ponašanje ne samo da je neprimjereno, nego i kažnjivo.