Grad

Crveni križ Dubrovnik redovito organizira akcije darivanja krvi.

Posljednja se održala u ponedjeljak u Studentskom centru Dubrovnik i bila je posebna. Pozvani su posebno studenti, a lijepo je vidjeti da su se odazvali i oni koji ne pripadaju u tu kategoriju.

"Ne moraš nositi plašt da bi bio heroj. Ponekad je dovoljno samo pružiti ruku i dati krv", napisali su iz Crvenog križa Dubrovnik, a tko su ovotjedni heroji pogledajte u fotogaleriji. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest