Na današnji dan prije godinu dana napustio nas je poznati dubrovački snimatelj i vlasnik Dubrovačke televizije Dragan Banović.
'Prošla je godina dana, a čini nam se još jučer sjedali smo za istim stolom, zbijali šale i smišljali nove poteze, neke nove igre koje će zabaviti dubrovačko gledateljstvo. Gledajući iz ove perspektive, količina povjerenja koju si uložio u nas je zadivljujuća, no ujedno obvezuje. Obvezuje nas da hrabro gazimo dalje, jer znamo i kad posrnemo, baš kao nekad, naslonjen u svojoj fotelji ti nas krajičkom oka bodriš...' - uputili su riječi sjećanja djelatnici Dubrovačke televizije.