Grad

Prije godinu dana napustio nas je Dragan Banović, djelatnici DuTV-a uputili riječi sjećanja

dubrovackidnevnik.hr

29.05.2014.

14:10:30

foto: Grgo Jelavić/Pixsell

Na današnji dan prije godinu dana napustio nas je poznati dubrovački snimatelj i vlasnik Dubrovačke televizije Dragan Banović. 

'Prošla je godina dana, a čini nam se još jučer sjedali smo za istim stolom, zbijali šale i smišljali nove poteze, neke nove igre koje će zabaviti dubrovačko gledateljstvo. Gledajući iz ove perspektive, količina povjerenja koju si uložio u nas je zadivljujuća, no ujedno obvezuje. Obvezuje nas da hrabro gazimo dalje, jer znamo i kad posrnemo, baš kao nekad, naslonjen u svojoj fotelji ti nas krajičkom oka bodriš...' - uputili su riječi sjećanja djelatnici Dubrovačke televizije. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest