Grad

Nova autobusna stanica na Kapelici

dubrovackidnevnik.hr

23.05.2013.

14:32:37

Rekonstrukcijom raskrižja Ilijina glavica i Zagrebačke ulice stekli su se preduvjeti da se na Kapelici napravi autobusno stajalište prema zahtjevima građana.

Ovom trasom nedavno je krenula nova autobusna linija 3A koja vozi od autobusnog kolodvora preko Ulice Andrije Hebranga i Ilijine glavice, te skreće kod Vatrogasaca prema Pilama. Cilj linije je smanjenje gužvi i bolja prometna povezanost Šipčina.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest