Grad

Ministarstvo odobrilo naplatu autobuserima

dubrovackidnevnik.hr

23.05.2013.

14:24:27

Stručne službe Grada Dubrovnika dobile su jučer iz Uprave cestovnog prometa potvrdu o primitku dokumentacije, vezano za predstavku turističkih agencija radi plaćanja naknade za zaustavljanje turističkih autobusa u zoni posebnog prometnog režima.

Ministarstvo prometa zauzelo je stav da je Grad Dubrovnik otklonio pravne neusklađenosti te neće tražiti upravni nadzor, niti će provjeravati i osporavati  novu odluku (naputak) Grada Dubrovnika.

Ovom odlukom Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture odobrilo je Gradu Dubrovniku naplatu naknade za zaustavljanje turističkih autobusa u zoni posebnog prometnog režima.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest