Grad

Jugašima prazni novčanici, upravi škrinja

dubrovackidnevnik.hr

22.05.2013.

14:12:16

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
foto: Lucija Komaić
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Gradonačelnik Grada Dubrovnika Andro Vlahušić danas je primio članove uprave i igrače Vaterpolo kluba Jug povodom obrane naslova prvaka Hrvatske.

Čestitao im je i zahvalio prvacima na pobjedi nad Primorjem i osvajanjem 11. naslova prvaka u Hrvatskoj, te petog uzastopnog. Naglasio je kako su Grad Dubrovnik i VK Jug dva neraskidiva pojma, stoga će Grad uvijek podržavati aktivnosti kluba. Predsjednik kluba Ivo Pavličević zahvalio se gradonačelniku Vlahušiću na kontinuiranoj pomoći Grada Dubrovnika i rekao kako se nada da će uskoro donijeti još jedan pehar iz Beograda. Potpora i podrška gradonačelnika i gradske uprave osjeća se među nama, naglasio je trener Veselin Đuho.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest