Grad

HUMANITARNA MANIFESTACIJA Prijem za sudionike Feste Dubrovnik 2017. (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

03.02.2017.

08:20:10

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Tradicionalni prijem za sudionike Feste Dubrovnik održan je četvrtak u Maloj vijećnici, kojom prigodom su vodstvo istoimene udruge i veliki broj suradnika koji sudjeluju u organizaciji ove višednevne humanitarne manifestacije pozdravile povjerenica Vlade Republike Hrvatske Nada Medović i pročelnica Upravnog odjela za kulturu i baštinu Ana Hilje.

Uz zahvalu organizatorima i sudionicima manifestacije, povjerenica Medović i pročelnica Hilje izrazile su spremnost da se, iako u limitiranim proračunskim mogućnostima, iznađu određena sredstva za sufinanciranje Feste 2017., koju ove godine krasi iznimno bogat i raznolik program.

Direktorica Feste Darija Žanetić i predsjednik istoimene udruge Slobodan Vlašić kazali su kako već 16 godina priređujući ovu manifestaciju organizatori nastoje pružiti kvalitetne programe namijenjene prvenstveno građanima, ali i posjetiteljima, kojih je u ovom dijelu godine van turističke sezone ipak ima znatno manje.

Prijemu u Maloj vijećnici, između ostalih, prisustvovali su ravnatelj Umjetničke galerije Dubrovnik Marin Ivanović, ravnatelj Dubrovačkog simfonijskog orkestra Damir Milat, predsjednica Županijske gospodarske komore Terezina Orlić i prof. Josip Žuvela, ugledni dubrovački gastronomski stručnjak te brojni drugi u različitim ulogama; od suorganizatora do selektora programa.

Humanitarna namjena šesnaeste FESTE već tradicionalno usmjerena je obnovi crkve svetoga Vlaha.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest