'

PETROVO SELO OSTAJE NA TRONU Završen Dubrovnik kup, finalni susret pružio spektakl (FOTO/VIDEO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Rafael Barkiđija, Goran Mratinović/DD
Momčad Petrovo Selo obranila je naslov pobjednika Dubrovnik kupa, turnira na male barice kod Osnovne škole Ivana Gundulića, na kojem je ove godine nastupilo 66 momčadi.

U finalu su svladali CB Puls rezultatom 4:3, u vrlo zanimljivom susretu. Petrovo Selo je povelo 2:0 u prvom poluvremenu, da bi se do pauze Puls uspio vratiti i izjednačiti na 2:2.

More prilika i u drugom poluvremenu, a u vodstvo ponovno dolazi Petrovo Selo, nakon što Puls čini peti prekršaj, za penal kojeg Petrovo Selo iskorištava. Nadodali su još jedan do kraja, ali i Puls, za konačnih 4:3.

U susretu za treće mjesto Long time je rutinski slavio protiv Gravosa Uniteda s 4:0.

Najbolji igrač turnira, ujedno i najbolji strijelac je Ivan Arar. Fair play nagrada pripala je Gravosa Unitedu. Nagrade su dijelili Marko Bijač i Loren Fatović.