Učitaje prijašnje vijesti
Bitka za tvrđavu

Lukša Franković je budala i treba ga istjerati iz Revelina

Nas Dubrovčane zaboli za tog Fatboy Slima
Nedavno prijavljena

ZAŠTO SE ŠUTI? Božo Petrov kupio kuću, bez kredita i kamata, pomogla mu Crkva

Gradonačelnik Metkovića i predsjednik političke stranke nazvane 'MOST nezavisnih lista' ovih je dana u kampanji za Parlamentarne izbore.  Svakodnevno je zastupljen u medijima i govori o svemu i svačemu, posebno o tome kako će Hrvatsku spasiti reformama, ali ne i kojima. Govori o svemu, osim o tome da  je kupio kuću 2013. bez kredita i kamata, da ju je prijavio u imovinskoj kartici tek 2015. i da mu je novac dao bivši apostolski nuncij i nadbiskup Martin Vidović. Zašto se o ovome šuti i bi li javnost trebala znati ove informacije?
KOMENTAR

SKIDANJE GAĆA USRED GRADA Počeo Tuđman, dovršili Vlahušić i Franković

Vjerojatno vam je poznata stara priča kada su se rasprodavala države tvrtke i državno vlasništvo za džabe političkim poslušnicima, raznoraznim Kutlićima, Pašalićima i inim zaslužnim Hrvatima, Nehrvatima iz zemlje i iz svijeta.
Zimska sezona

Evo odgovora na zagonetku koja desetljećima muči sve galebare i privatne iznajmljivače u Dubrovniku

Pitanje svih dubrovačkih pitanja
Himna Swobodi

IZBORNI RJEČNIK Znate li što je zajedničko Staljinu, Kleopatri i Demi Moore s hrvatskim županijama?

Donosimo vam ekskluzivni izborni rječnik, izdan u Plagijavoru od strane Mile Vasića Brkića, godina 2015, prvo, prepisano izdanje.
Manje pucaj, više tucaj

POVODOM PRVOG LISTOPADA Hvala vam hrabri Srbi i Crnogorci za ono što ste u ratu napravili za Dubrovnik

Danas se obilježava 24. godišnjica početka rata na dubrovačkom području
Himna Swobodi

ŠOU NA LOKRUMU Poludjela baba napala turiste

E da je sad vratit vrijeme
DUSZ

PROBLEMI U KOMUNIKACIJI: Radi se na otklanjanju kvara

Priopćenje iz državne uprave za zaštitu i spašavanje. 
Mi i oni

OTVORENO PISMO DUBROVČANINA 'Koji k.... hoće ove izbjeglice? Nek' idu doma!'

Mi Hrvati, za razliku od ovih izbjeglica, nismo nikad napuštali dom
Kolumna Himna Swobodi

RAT U DUBROVAČKOJ GIMNAZIJI Profesori 'napali' djecu, učenici zovu u pomoć Ćira Blaževića

Dubrovački dnevnik predlaže reformu školstva

I TURIZAM SU ISPOLITIZIRALI Dobru turističku sezonu HDZ pretvorio u lošu, opalio po Lorencinu, pomogli Roko Tolić i Vladimir Bakić

Da je vrijeme predizborne kampanje više znaju i ptice na grani, ali i one u letu. Otvaraju se škole, vrtići, dionice cesta, bolnice. Rekordna turistička sezona svakome je temelj da se pohvali u svojoj mikro lokaciji. 
kolumna tonija volarića

NIJE ZA MLAĐE OD 18! Znam Dubrovkinju koja ima muža i troje djece, ali ipak radi te napaljujuće aktivnosti

Ovako ne varam muža. Ovaj mi kuronja priča perverzije svaku drugu večer, ja sve obavim sama i prevare nema
Kolumna Himna Swobodi

Plačem, jer sam i ja ubio malog dječaka Aylana na turskoj plaži

Okreni glavu od problema
Učitaj još vijesti