Svijet

ZASTAVA SV. VLAHA I U ANDAMA Slavilo se i s hrvatskim iseljenicima u Limi (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

05.02.2017.

08:40:15

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
foto: HPD Sniježnica

Slavi se sv. Vlaho!

Goran Jerković, iz pustolovnog parka u Konavlima Cadmos Village, je na uspon na jedan od vrhova u Andama nosio zastavu sv. Vlaha, a cijela ekipa HPD Sniježnica je proslavila Festu s hrvatskim iseljenicima u Limi.

Ustupili su nam par fotografija proslave.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest