/* */

Turistička zajednica grada Dubrovnika pripremila bogat koncertno - kulturni program

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Lucija Komaić

Bogat program

U večernjim satima sutra, 24. srpnja na  skalinima ckve sv.Vlaha nastupit će sa svojim programom puhački orkestra iz Mađarske „Vac“,jedna od nizu glazbenih skupina koje putuju i daruju svoje izvedbe u mjestima koja obilaze, a održavanje takvih koncerta pomaže Turistička zajednica grada Dubrovnika.

U četvrtak na prostoru ispred katedrale na rasporedu je i koncert „Najbolje hrvatske klape“ , kojemu je uz Grad Dubrovnik i agenciju Scardona suorganizator i TZ grada Dubrovnika.

Program ljetnih priredaba na otocima i turističkim mjestima Dubrovnika nastavlja se i sljedećih dana. Na otoku Lopudu , koji je turistima i najbrojniji, organiziraju se i komorni koncerti klasične glazbe , te će u subotu 26. srpnja, u crkvi sv.Nikole nastupiti  gitarist Dario Čagalj. Klapska večer s Klapom Ragusa na rasporedu je 25. srpnja ispred Župnog dvora na Lopudu.

U Zatonu Velikom na rivi u nedjelju  27. srpnja bit će izveden kombinirani folklorno  - klapski program KUD Sv.Juraj s Osojnika i Klape Ragusavecchia.

U srijedu 30. srpnja treću godinu zaredom Zaton Veliki bit će domaćin programa „Jadranske igre“ koji će  okupiti nekoiko natjecateljskih ekipa i njihove navijače , a u veseloj atmosferi natjecatelji će se ogledati u zabavnm igrama u moru i na kopnu.

Na Kalamoti predstojećeg vikenda, u nedjelju 27. srpnja  na rasporedu je 8. Vaterpolski kup Elafita koji će završiti zabavom uz grupu Cabria. Srijeda 30. Srpnja rezervirana je za nastup Klape Ragusavecchia , u Gornjem čelu, ispred perkrasne crkvice sv.Antuna.

Uvjereni smo da će se svi posjetitelji i turisti na otocima ugodno zabaviti i opustiti uz ove zanimljive programe.

 Raspored ljetnih priredaba do konca srpnja:

STRADUN

24.07.2014. četvrtak

20:00 h ispred crkve sv. Vlaha

Puhački orkestar ''Vac'' – Mađarska

.

ZATONSKO LJETO 2014.

 

27. srpnja, nedjelja

21.00 h Zaton Veliki na rivi

KLAPA RAGUSAVECCHIA

KUD SV JURAJ OSOJNIK

 

30. srpnja, srijeda

20.00 h Zaton Veliki na rivi

JADRANSKE IGRE

 

KOLOČEPSKO LJETO 2014.

27. srpnja, nedjelja

16.00 h Donje Čelo

8. KUP ELAFITA – VATERPOLO

21.00 h Donje Čelo, na rivi

GRUPA CABRIA

30. srpnja, srijeda

21.00 h Gornje Čelo, ispred crkve sv. Antuna

KLAPA RAGUSAVECCHIA

LOPUDSKO LJETO

 

25. srpnja, petak

21.00 h Ispred Župnog dvora

KLAPA RAGUSA

26. srpnja, subota

21.30 h crkva sv. Nikole

DARIO ČAGALJ, gitara 

Popularni Članci